czwartek, 8 sierpnia 2013

FRITZ!WLAN Repeater 310 Niewielki i kompaktowyNowy FRITZ!WLAN Repeater 310 rozszerza zasięg każdej sieci bezprzewodowej

• Kompaktowe rozmiary: możliwość podłączenia do dowolnego gniazdka elektrycznego
• Szybkie połączenie bezprzewodowe w standardzie N o przepustowości do 300 Mbit/s w paśmie 2.4 GHz
• Oszczędność energii – pobór mocy jedynie 2 waty
• Praktyczne informacje o statusie urządzenia za pomocą 7 diód LED
• Obsługa wielu języków: konfiguracja dostępna w 5 językach Berlin. Firma AVM rozszerza rodzinę produktów FRITZ!WLAN o nowy wzmacniacz sygnału FRITZ!WLAN Repeater 310.

Ten niewielkich rozmiarów repeater (zaledwie dł. 5 x 8 wys. x 6 szer. cm) może być podłączony do zwykłego, domowego gniazdka elektrycznego bez dodatkowych kabli, czy uchwytów.
FRITZ!WLAN Repeater przesyła sygnał radiowy w technologii N z prędkością do 300 Mbit/s w paśmie 2.4 GHz i jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi routerami. Stanowi w ten sposób doskonały sposób na rozszerzenie sieci bezprzewodowej. Średni pobór mocy nowego modelu repeatera to około 2 waty. Wygodna prezentacja zasięgu sieci bezprzewodowej za pomocą diód LED pozwala na usytuowanie urządzenia w optymalnej lokalizacji.
 Łatwa instalacja – doskonały dodatek do routera FRITZ!Box FRITZ!WLAN Repeater 310 świetnie wpasowuje się w paletę produktów z serii FRITZ!
WLAN. Dzięki obsłudze WPS (Wi-Fi Protected Setup), instalacja repeatera sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku. Dzięki temu, urządzenie pozwala na łatwe rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej innych urządzeń obsługujących WPS, jak np. całej gamy nowych modeli AVM FRITZ!Box.
W przypadku wszystkich innych routerów - nieobsługujących WPS - instalacji dokonać można za pomocą wygodnego kreatora konfiguracji.
FRITZ!WLAN Repeater 310 jest wyposażony w konfigurację w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim. Bezpieczne połączenie – maksymalna ochrona sieci bezprzewodowej FRITZ!WLAN Repeater 310 spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dzięki obsłudze szyfrowania WPA2 (802.11i), WPA oraz WEP. Funkcja WPS pozwala łatwo zestawić bezpieczne połączenie z szyfrowaniem WPA2 poprzez naciśnięcie przycisku WLAN na bezprzewodowym routerze.

Więcej informacji o rodzinie produktów FRITZ!: www.fritzbox.eu/pl. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 159 zł brutto.
O AVM AVM, firma założona w 1986 w Berlinie, jest jednym z dwóch czołowym producentów urządzeń sieciowych w Europie. Z ponad 50% udziałem w rynku, firma jest wiodącym producentem w Niemczech, czyli na największym europejskim rynku. Innowacyjna rodzina produktów FRITZ! otrzymała wiele nagród w rankingach urządzeń sieciowych.

FRITZ!Box umożliwia szybki i przyjazny dla użytkownika dostęp do internetu, łatwe tworzenie sieci, wygodną komunikację telefoniczną i wszechstronne aplikacje multimedialne. AVM zatrudnia 420 pracowników, a jego obrót za 2012 rok wyniósł 250 milionów Euro.

Brak komentarzy: