środa, 15 maja 2013

Innowacyjna seria biznesowych telefonów IP - Yealink T4X w VoIPoint


Informacja prasowa
15 maja 2013 r.


VoIPoint, największy dystrybutor urządzeń VoIP w Polsce, wprowadza na rynek polski nową serię eleganckich, biznesowych telefonów SIP IP – telefony Yealink T42G i T46G.

Telefony Yealink T42G i T46G to nowa generacja telefonów VoIP dla użytkowników biznesowych, oczekujących bogatych funkcji telefonicznych, przyjaznego interfejsu użytkownika, a także doskonałej jakości dźwięku. Oba modele to inwestycja w infrastrukturę, umożliwiająca bezproblemowe i tanie przejście na nowoczesne i szybkie sieci szerokopasmowe oparte na Gigabit Ethernet.

Dwa porty Gigabit Ethernet oferują szereg elastycznych opcji instalacji oraz umożliwiają obniżenie kosztów okablowania. Wyjątkowo duży, 4.3 calowy, wysokiej rozdzielczości ekran z kolorowym wyświetlaczem LCD w telefonie T46G, zapewnia zawsze bardzo wyraźną i podświetloną informację o rozmówcy. Ponadto seria T4X została wyposażona w łatwy i intuicyjny interfejs użytkownika (UI).

Nowe telefony Yealink można rozbudować za pomocą modułu rozszerzającego EXP40, wyposażonego w 20 przycisków i dzięki obsłudze stron - obsługującego do 40 wpisów. Możliwość rozbudowy jest optymalnym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują monitorować do 40 linii jednocześnie. Telefony posiadają również do 10 klawiszy linii obsługujących 27 dodatkowych funkcji.


Dodatkowe funkcje obejmują min. obsługę USB Bluetooth, umożliwiającą podłączenie słuchawek Bluetooth. Jedną z podstawowych cech nowej serii telefonów IP Yealink T4X jest ulepszona jakość dźwięku dostarczana przez system Optima HD Voice spełniający normy ITA 920.

Telefony Yealink T42G i T46G będą dostępne w VoIPoint – największego dystrybutora w Polsce sprzętu VoIP oraz we współpracującej z VoIPoint firmie ABC Data od czerwca br. Więcej informacji na stronie www.voipoint.pl


* * *
O firmie VoIPoint
VoIPoint jest największym w Polsce specjalistycznym dystrybutorem sprzętu VoIP. Jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak Yealink, snom (telefony IP), Dinstar, beroNet, Portech (bramy IP) i wiele innych. Od niedawna firma wprowadziła również własną linię produktów sygnowanych logo VoIPoint. Pierwszym produktem wprowadzonym do sprzedaży jest bramka VoIPoint CVA-2S (2xFXS).

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/


Kontakt dla mediów:

VoIPoint
Rafał Szeffs
Dyrektor ds. handlowych
tel.: 71 716 52 25
Brak komentarzy: