czwartek, 18 kwietnia 2013

Centrale telefoniczne Yeastar – Seria UVoIPoint, największy dystrybutor sprzętu VoIP w Polsce, wprowadza na rynek polski serię nowych central telefonicznych firmy Yeastar. Yeastar to światowy producent serwerów i rozwiązań telekomunikacyjnych IP.

Systemy telefoniczne Yeastar to modułowe centrale umożliwiające połączenie różnych interfejsów w jednym rozwiązaniu, takich jak: FXO/FXS, BRI, E1, GSM czy UTMS. Nowa seria central IP Yeastar składa się z modeli: U100, U200, U300, U500, U510 oraz U520.

Każdy z modeli central serii U to łatwy do wdrożenia oraz zarządzania system konfigurowany przez przeglądarkę internetową, zapewniający jakość na najwyższym poziomie oraz funkcjonalność renomowanych central IP. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w polskie zapowiedzi głosowe oraz polskie menu, dzięki czemu obsługa i zarządzanie centralą telefoniczną jest prosta i szybka. Seria U Yeastar to także zwiększone bezpieczeństwo dzięki wbudowanemu firewall.

Centrale Yeastar z serii U zostały wyposażone
w szablony Auto-Provisioningu dla takich telefonów IP jak: Yealink, Snom, Cisco, Polycom, Gradstream czy astra.

Centrale Yeastar zawierają zaawansowane funkcje telefoniczne min. możliwość nagrywania połączeń, wielopoziomowy IVR, możliwość ustawienia godzin pracy biura, kolejkowanie, grupy wywołań, sieciowanie central, redundancja, obsługa użytkowników mobilnych oraz wiele innych funkcji.

Tomasz Owczarek, dyrektor zarządzający VoIPoint, podkreśla podstawową zaletę produktów Yeastar:
- „Systemy telefoniczne Yeastar z serii U obsługują od 100 do 300 użytkowników oraz od 25 do 80 jednoczesnych połączeń – odpowiednio dla każdego modelu. Taka różnorodność pozwala na idealne dopasowanie centrali do potrzeb klienta”. Wśród rozwiązań Yeastar znajduje się także centrala SOHO obsługująca do 30 użytkowników oraz 8 jednoczesnych połączeń – idealna dla małych firm i przedsiębiorstw.

Centrale telefoniczne Yeastar są dostępne w VoIPoint – największego dystrybutora w Polsce sprzętu VoIP, który także współpracuje z ABC Data – firmą posiadającą w swojej ofercie telefony IP Yealink. Więcej informacji na stronie www.voipoint.pl/centrale-ip-pbx


* * *
O firmie VoIPoint
VoIPoint jest największym w Polsce specjalistycznym dystrybutorem sprzętu VoIP. Jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak Yealink, snom (telefony IP), Dinstar, beroNet, Portech (bramy IP) i wiele innych. Od niedawna firma wprowadziła również własną linię produktów sygnowanych logo VoIPoint. Pierwszym produktem wprowadzonym do sprzedaży jest bramka VoIPoint CVA-2S (2xFXS).

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/

Brak komentarzy: