środa, 7 marca 2012

Z F-Secure Internet Security 2012 jeszcze bezpieczniej w sieci


Z F-Secure Internet Security 2012 jeszcze bezpieczniej w sieci
Szybkość, efektywność i intuicyjna obsługa to główne atuty nowego pakietu
F-Secure Internet Security
™ 2012, gwarantującego użytkownikom   kompleksową i w pełni profesjonalną ochronę

Warszawa, 11 października 2011 – Najnowsza wersja wielokrotnie nagradzanego oprogramowania antywirusowego firmy F-Secure będzie dostępna na rynku już 25 października.
Pakiet F-Secure Internet Security™ 2012 to połączenie zaawansowanej technologii z intuicyjną obsługą. Zapewnia pełną ochronę komputerów oraz gwarantuje bezpieczeństwo operacji wykonywanych online. – Wcześniejsza wersja naszego oprogramowania – F-Secure Internet Security 2011 – kilka miesięcy temu zdobyła prestiżową nagrodę „Produkt Roku” w testach AV-Comparatives*. Pracując nad nowym pakietem, mieliśmy więc świadomość, jak wysoko zawieszona jest poprzeczka  Potraktowaliśmy to jako wyzwanie – mówi Michał Iwan, dyrektor zarządzający F-Secure Polska.
Prostota w użyciu, ochrona w sieci 
Najnowszą wersję oprogramowania F-Secure Internet Security 2012 wyróżnia prosty i przyjazny panel sterowania, zapewniający wygodny oraz w pełni intuicyjny dostęp do wszystkich funkcjonalności pakietu. Każdy użytkownik może elastycznie dopasować ustawienia bezpieczeństwa do swoich potrzeb, co znacznie zwiększa komfort codziennego korzystania z Internetu. Dzięki funkcji zapewniającej ochronę przeglądania stron www, program rozpoznaje niebezpieczne adresy prowadzące do serwisów zawierających złośliwe oprogramowanie i blokuje do nich dostęp. Opcja kontroli rodzicielskiej chroni dzieci przed nieodpowiednimi treściami dostępnymi w Internecie dzięki filtrom sieciowym, a ogranicznik czasowy Time Lock dodatkowo pomaga rodzicom kontrolować czas, jaki najmłodsi użytkownicy Internetu spędzają przy komputerze.
Moc technologii
F-Secure Internet Security 2012 korzysta z licznych  wyspecjalizowanych narzędzi służących do obrony przeciwko coraz bardziej złożonym zagrożeniom, na jakie narażeni są współcześni internauci. Równocześnie znacząco ogranicza ilość wykorzystywanej pamięci operacyjnej komputera, dzięki czemu ma znikomy wpływ na pracę systemu operacyjnego. W najnowszej  wersji oprogramowania F-Secure Internet Security udoskonalono także technologię skanowania DeepGuard 4, wzbogacając ją o funkcję inteligentnego rozpoznawania podejrzanych aplikacji. Zabezpiecza to użytkownika przed przypadkową instalacją w komputerze złośliwych programów. W pakiecie F-Secure Internet Security 2012 udoskonalone zostały dodatkowo parametry skanowania ręcznego oraz skanowania w czasie rzeczywistym, a także mechanizmy usuwania złośliwego oprogramowania.
Firma F-Secure znana jest z szybkiej reakcji na pojawianie się nowych zagrożeń związanych
z bezpieczeństwem systemów IT. Pakiet F-Secure Internet Security 2012 automatycznie porównuje podejrzane pliki z aktualizowaną na bieżąco bazą niebezpiecznych aplikacji i źródeł ich pochodzenia. Dane o reputacji poszczególnych stron i plików – przechowywane w „chmurze” serwerów F-Secure – są na bieżąco dostarczane do komputera klienta, co gwarantuje natychmiastową neutralizację ewentualnych zagrożeń.
Roaming? Nie bój się rachunków za mobilny Internet
Absolutną nowością pakietu F-Secure Internet Security 2012 jest ochrona przed niechcianymi rachunkami za mobilny Internet. Funkcjonalność dedykowana jest dla komputerów wyposażonych
w system Windows 7. Rozwiązanie automatycznie dobiera optymalny kosztowo i bezpieczny sposób korzystania z mobilnego Internetu zarówno w sieci domowej, jak i zewnętrznej. Opcja ta sprawdza
się również podczas korzystania z roamingu za granicą, gwarantując, że nie zaskoczy nas wysoki rachunek za połączenia z lokalną siecią.
Główne cechy pakietu F-Secure Internet Security 2012
• Kompletna ochrona przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym dzięki usprawnionemu silnikowi DeepGuard 4
• Zapora internetowa powstrzymująca ataki hakerów
• Blokada spamu i phishingu e-mailowego
• Ochrona przed kradzieżą tożsamości
• Ochrona przed niechcianymi rachunkami za Internet mobilny
• Ochrona przeglądania, rozpoznająca niebezpieczne witryny na podstawie aktualizowanej w czasie rzeczywistym bazy zaufanych stron, zawierającej miliony adresów
• Kontrola rodzicielska chroniąca dzieci przed niechcianymi treściami
• Personalizowane ustawienia dla każdego użytkownika
Dostępność  
F-Secure Internet Security 2012 będzie dostępny w sklepie internetowym F-Secure (http://www.f-secure.com/pl_PL/estore/) oraz u wybranych sprzedawców detalicznych od 25 października br.
F-Secure zapewnia wszystkim obecnym użytkownikom darmową aktualizację do F-Secure Internet Security 2012 od 25 października br. Więcej pod adresem http://www.f-secure.com/pl/web/home_pl/protection/internet-security/overview
F-Secure Internet Security 2012 Plus
Dodatkowo F-Secure oferuje pakiet F-Secure Internet Security 2012 Plus, łączący rozwiązania F-Secure Internet Security 2012 i F-Secure Mobile Security. Pakiet zapewnia kompletną ochronę zarówno komputera jak i smartfonu lub tabletu. Pakiet Plus będzie dostępny u wybranych sprzedawców detalicznych oraz w sklepie internetowym F-Secure (http://www.f-secure.com/pl_PL/estore/) od
25 października br.
* Produkt F-Secure Internet Security 2011 zdobył nagrodę za Produkt Roku w badaniach AV-Comparatives – niezależnej organizacji testującej dostępne na rynku produkty antywirusowe.
F-Secure – Chronimy to, co dla Ciebie ważne
Kiedy Ty koncentrujesz się na tym co dla Ciebie ważne i przyjemne, my zajmujemy się ochroną i zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci. Dodatkowo robimy backup Twoich cennych plików, a także  uniemożliwiamy kradzież poufnych informacji. Firma F-Secure jest znana z częstych aktualizacji automatycznych, natychmiastowego czasu reakcji i szybkiego zwalczania nowych i pojawiających się zagrożeń. Jakość gwarantują Laboratoria F-Secure, działające 24 godziny na dobę na całym świecie.
Nasze usługi są dostępne u ponad 200 operatorów na całym świecie. Zaufały nam miliony użytkowników i firm. Korporacja F-Secure została założona w 1988 r. i jest notowana na giełdzie w Helsinkach. Więcej informacji o nas na stronie www.f-secure.com lub www.f-secure.pl oraz na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/ZaszczepSwojSprzet.

Brak komentarzy: